parallax background
 
 

MNMP

 
 

MNMP Nedir?

Makine Ağı Yönetim Platformu (Machine Network Management Platform, MNMP) akıllı, öğrenebilen ve kendi kendine hareket edebilen bir sistem ifade etmektedir. Makineler arası iletişim donanımları, iletişim protokolü ve bulut mimaride geliştirme ortamı gibi endüstriyel dönüşüm araçları sağlar.
renewable-new-energy-background-P79KSY7

Enerji Verimliliği

MNMP sadece veri toplamakla kalmaz, öğrenme ve akıllı karar verme özellikleri ile enerji verimliliğine katkıda bulunacak çözümler sunar. Enerjinin akılcı üretilmesi, taşınması, depolanması ve kullanılması hem çevre için, hem de paydaşlar için olumlu sonuç doğurur.
transfer-loading-downloading-sending-sharing

Yönetim Kolaylığı

Klasik uzaktan izleme sistemlerine ek olarak öğrenebilen ve karar verebilen yetenekleri ile gerçekten akıllı olan bir platform sağlar. Hızlı, verimli, ulaşılabilir ve etkili yönetim mekanizmaları sunar. Farklı seviyedeki kullanıcılara etkili ve kolay yönetim kabiliyeti kazandırır.

cnc-laser-plasma-cutting-of-metal-modern-PN3PV98

Kapasite Artışı

Daha az kurumsal kaynak ile daha çok üretim sağlar. Tekrar eden süreçlerin otomasyona devredilmesi ile kazanılan hız, makinelerin ağ şeklinde yönetimi ile yeni bir boyuta taşınıyor.
automatic-robotic-hand-moving-and-preparing-tiny-PU39G4J

Endüstri 4.0

MNMP, Endüstri 4.0 uygulamaları için yüksek zamanlama hassasiyeti içeren çözümler sunar. Artırılmış platform güvenliği ve makine öğrenme metodları ile yenilikçi ve rekabetçi üretime yardımcı olur.

Daha fazla

Projemiz halen geliştirme aşamasında olup işbirliğine açıktır. Birden çok faz olarak planlanmıştır ve farklı tarihlerde kısmen devreye alınacaktır. Erken uygulayıcı olmak ya da daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.
parallax background